12.02.2018 11:35

Nově nabízíme k prodeji novostavby bytů v příjemné části Maloměřic nedaleko Cacovického ostrova a řeky Svitavy

Řešené území se nachází na severním okraji města Brna, v městské části Maloměřice a je situované na levém břehu řeky Svitavy. Areál je v současnosti zařazen mezi tzv. brownfieldy, tedy nevyužívané a zanedbané území. Jeho poloha je velmi vhodná pro přestavbu na bydlení. Leží v klidné části města mezi řekou Svitavou a ulicí Obřanskou, která je páteří území městské části s celoměstským významem pro automobilovou i hromadnou dopravu. Jedná se o lokalitu v širším centru města velmi dobře dostupnou MHD. Zastávka tramvaje a autobusu je umístěna cca 180 m od zastavované lokality.

 

Nově budované bydlení je situováno v blízkosti řeky Svitavy, kde najdou budoucí uživatelé, již nyní funkční, klidovou zónu pro odpočinek. Sportovně orientovaní klienti ocení bezprostřední blízkost cyklostezky využívané pro běh, jízdu na kole či kolečkových bruslích. V neposlední řadě nelze zapomenout na možnost rybaření v řece Svitavě.

 

V blízkosti se nachází také občanská vybavenost jako je základní škola, mateřská škola, úřad městské části, lékařská péče a služby. V nově budovaných komerčních prostorech se počítá s rozšířením drobných služeb a zřízením prodejny potravin.

 

Plánovaná výstavba zahrnuje především zbudování nového bytového fondu. První etapa budování byla zahájena na jaře roku 2016 a v současnosti je již dokončeno 12 rodinných domů a ve výstavbě je dalších 12 rodinných domů, které v současné době již mají své budoucí uživatele. Další etapou zahájenou na podzim 2017 je výstavba polyfunkčního objektu s označením A. Ukončení  jeho výstavby je naplánováno na konec roku 2018, kdy by měla v této budově zahájit provoz velkoprodejna potravin. Stavba dalších převážně bytových domů bude v průběhu několika následujících let plynule navazovat.

—————

Zpět


Kontakt

Real-Aktiv

Wágnerova 1126/11c, Brno 61400

+420 605 117 047
+420 737 111 672
+420 604 664 542